درباره شرکت تهران ابزار

تیم تهران ابزار


تیم تهران ابزار را جمعی از کارشناسان و متخصصان خبره و توانمند در حوزه های فنی - تخصصی و مالی - بازرگانی تشکیل داده اند .

تیم فنی - تخصصی تهران ابزار

کارشناسان و متخصصان این دپارتمان ، در حوزه های مختلف صنعت اعم از :

صنعت ساختمان

صنعت نفت ، گاز ، پتروشیمی

صنعت سیمان

صنعت فولاد

صنعت خودروسازی

و همچنین خطوط تولید کارخانجات و امور مربوط به شرکتهای بازرسی و آزمایشگاهی که مرتبط با تجهیزات و ابزارآلات صنعتی باشد ، تخصص لازم برای همکاری ، حمایت ، پشتیبانی و تامین تجهیزات مذکور را دارا میباشند .

بر اساس تجارب متعدد همکاری و تامین کالای پروژه ها در صنایع فوق الذکر ، این تخصص روز افزون بوده و رضایت مشتریان محترم و گرانقدر را در بر داشته است .

تمام تلاش این مجموعه ، حصول تمام و کمال ، چشم انداز شرکت تهران ابزار مبنی بر اهداف ذیل میباشد:

1- رضایت مندی صد در صدی مشتریان محترم

2- تامین کننده اول کشور در زمینه تجهیزات صنعتی

3- تخصصی ترین مرکز مشاوره در زمینه تجهیزات و ابزار آلات صنعتی در کشور

4- کاهش هزینه ی تمام شده ی پروژه های حوزه صنعت

5- تامین تجهیزات صنعتی برای پروژه ها و کارخانجات ، با کیفیت حداکثری

تیم مالی - بازرگانی شرکت تهران ابزار

تیم مالی و بازرگانی شرکت تهران ابزار ، در راستای چشم انداز شرکت ، تمام تلاش و تخصص خود را برای انجام امور مربوطه به بهترین روش ، کوتاهترین زمان ، بهترین قیمت و نهایتا کاهش هزینه تمام شده ی کالا و تجهیزات برای صنعتگران گرامی زا بکار میبندد .

برنامه ریزی های پیچیده مالی و بازرگانی در جهت کاهش قیمت محصولات ، و همچنین تهیه دیدن شرائط قابل اعتماد برای تامین همیشگی کالا و تجهیزات ، یکی از مهمترین اقداماتی است که برای این گروه ( دپارتمان ) هدفگذاری شده است .

اقدامات ماندگار :

یکی از کارهای ماندگار این مجموعه که در سنوات گذشته با زحمت فراوان صورت گرفت ، طراحی ، تهیه و انتشار مجموعه ی راهنمای جامع ابزار آلات صنعتی در قالب یک مجلد کتاب 450 صفحه ای بود که بسیاری از کارخانجات و بخشهای مختلف صنعتی در کشور از آن بعنوان مجموعه ای جامع ، و منبعی کامل برای بررسی ابزارآلات هیدرولیک ، ابزار بادی ، اندازه گیری و .... بهره بردند و از این بابت مفتخر هستیم .

در حال حاضر با امکاناتی که در فضای مجازی بوجود آمده ، ادامه ی این طرح را با سرفصلهای جدید در قالب مجله اینترنتی اطلاعات صنعتی در حال راه اندازی هستیم و امیدوارم بیش از گذشته ، صنعتگران محترم و گرامی بتوانند از این مجموعه بهره برداری کنند . 

برای صنعت کشور ، آرزوی پیشرفت و توسعه داریم . 

اطلاعات تماس دفتر فروش شرکت تهران ابزار  :

تهران :

88989200  تلفن

88989300  فاکس

info@tehrantools.com  ایمیل

09901414525  شماره واتس آپ

09129200170  شماره موبایل امور ضروری

لینکهای مفید :

ابزار آلات صنعتی و کارگاهی    ابزار و تجهیزات هیدرولیک              ابزار و تجهیزات پنوماتیک ( ابزار بادی )            ابزار و تجهیزات بازرسی و اندازه گیری

لینک مجله اینترنتی اطلاعات صنعتی           لینک مرجع کاتالوگ های صنعتی 

mycarousel