لیست محصولات این تولید کننده ENDO

بالانسر های ENDO سری ETL , ELB

بالانسرهای ENDO سری EK , EW

فروش بالانسرهای مخصوص خطوط تولید

فروش بالانسرهای مخصوص نصب و تعمیرگاهی 

داستان اندو از زبان صاحب شرکت ENDO


Endo Kogyo در ابتدا در سال 1935 به عنوان تولید کننده ظروف آشپزی فلز به سبک غربی تأسیس شد. با گذشت سالها ، ما قبل از اینکه با موفقیت خود را به یک تولید کننده ماشین آلات و تجهیزات صنعتی تبدیل کنیم ، چندین بار تغییر جهت داده ایم. ما در حال حاضر در سه زمینه اصلی تخصص داریم: تجهیزات انتقال مواد ، تجهیزات منبع تغذیه و ماشین های زیست محیطی.


محصولات ما دارای طیف گسترده ای از فن آوری های اختصاصی ، با کیفیت و دوام کاملاً عالی و یکپارچه هستند. در توسعه آنها ، تمرکز ما همیشه بر روی ایجاد دستگاههایی است که به مشتریان ما امکان می دهد تا هم به طور قابل توجهی کارایی پردازش و هم بهره وری خود را بهبود بخشند.


با عنایت به رویکرد منحصر به فرد ، بالانسرهای ما اکنون در بیش از 30 کشور در سراسر جهان توسط سازندگان خودرو مورد استفاده قرار می گیرند تا با اطمینان از تعویض تجهیزات جوشکاری و سایر ابزارها و تجهیزات استفاده کنند. ما همچنین برای محصولاتی از قبیل قرقره های شلنگ باد ، که برای پر کردن هوای منبع تغذیه ی جرثقیل ها و ماشین آلات ساختمانی و سنگ شکن ها استفاده می شود ، شهرت زیادی برای ما ایجاد کرده است.در حال حاضر صنعت تولید ما ، دوره ای از پیشرفت و نوآوری چشمگیر را تجربه می کند.


Endo Kogyo کاملاً از این تغییرات آگاه است و در تلاش است محصولات و خدمات جدیدی را ایجاد کند که تقاضاهای نوظهور و جدید را پوشش دهد.


سه مفهوم اصلی ما در این فرآیند عبارتند از:


1- صرفه جویی در انرژی 


2- ایمنی و حفاظت از محیط زیست. در حالی که این ایده ها کاملاً جدید نیستند 


3- اما اصلی ترین نقاط جذاب برای تولید کنندگان ماشین آلات و تجهیزات صنعتی در این زمان انتقال سریع ( سرعت ) هستند.


تلاشهای توسعه ای ما همچنین در زمینه ماشین آلات محیط زیست است ، جایی که ما در مرحله طراحی سنگ شکن برای استفاده در گیاهان زیست توده هستیم.


این امکانات در حال حاضر به عنوان منبع بالقوه انرژی تجدید پذیر توجه قابل توجهی را به خود جلب می کنند. در هر ابتکار توسعه ای ، مهمترین توجه ما گوش دادن به صدای مشتریان است.


اگر ما می خواهیم محصولات و خدمات بسیار عالی و با ارزش افزوده ایجاد کنیم ، ضروری است که بازخورد دقیقی از مشتریان خود جمع آوری کرده و سپس در واقع به آنچه می گویند گوش فرا دهیم.
ما با استفاده از اطلاعات پایه ای و ارزشمند ، تخصص های مرتبط با ماشین آلات و فناوری اطلاعات را ترکیب می کنیم ، 


ترجمه :  تهران ابزار


محصولات تولیدی شرکت ENDO که توسط تهران ابزار ارائه میگردد عبارتند از :  بالانسرهای متنوع در سایزها و ظرفیت های وزنی مختلف .


بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف
mycarousel